Inwestycja

Inwestycja

Osiedle oferuje swoim mieszkańcom doskonałą lokalizację, umożliwiającą mieszkańcom korzystanie ze wszystkich pobliskich udogodnień, ale także osobistą i harmonijną przestrzeń wewnętrzną w skład której wchodzić będzie miejsce do zabaw i rekreacji, ale także odpoczynku.

W wewnętrznym ogrodzie, osłoniętym od reszty miasta pasmem drzew, idealnie odnajdą się osoby poszukujące miejsca do spaceru z dzieckiem, uprawniania sportu czy zabaw. Dodatkowo wspólna przestrzeń sprzyja integracji i odczuciu indywidualizmu dla mieszkańców osiedla.

Cisza i spokój tego miejsca harmonijnie współgrać będą z celem do jakiego został zaprojektowany, oraz z niestandardowymi rozwiązaniami architektonicznymi, które nadadzą osiedlu prestiżowy i elegancki charakter.

Osiedle oferuje mieszkania które stanowią idealną alternatywę dla domów jednorodzinnych, z szerokim spektrum metrażu od 40 do nawet przestronnych apartamentów o powierzchni do 80 m2. Na kondygnacjach nadziemnych mieszkania posiadać będą przestronne balkony i loggie, a na parterze każde osobny ogród o powierzchni ok 50 m2.

Budynki znajdują się w znacznej odległości od siebie, a szczegółowo przemyślana przestrzeń wewnętrzna pozwoli na odczucie wysokiego poziomu prywatności we własnym mieszkaniu. Każdy z budynków posiadał będzie garaż podziemny i komórki lokatorskie, a obsługę wszystkich kondygnacji zapewnią ciche i nowoczesne windy. Dodatkowo bezpieczeństwo będzie zapewniane przez System Kontroli Dostępu zainstalowany na wejściu do każdej klatki schodowej.